2. tréninkový cyklus

Kategorie: Informace

Druhý týden probíhal tréninkový cyklus dle plánu, v úterý se sešlo na tréninku čtrnáct lidí. Ihned v úvodu si všichni zaběhli Cooprův test ( dvanácti minutový běh na oválu), poté výklusem všichni doběhli pod Vinohrady


Druhý týden probíhal tréninkový cyklus dle plánu, v úterý se sešlo na tréninku čtrnáct lidí. Ihned v úvodu si všichni zaběhli Cooprův test ( dvanácti minutový běh na oválu), poté výklusem všichni doběhli pod Vinohrady, kde všichni absolvovali několik sérii cvičení běhu do schodů. Po 30 minutách vysilujícího tréninku všichni zlehka běží na Březeneckou. Druhý den jsme měli trénink jízda na kolech. Spousta kluků se omluvila, buď z důvodu pracovního zaneprázdnění či nevlastní dobré kolo. Přesto se pětice cyklistů rozhodla zdolávat místní kopce (Alp ´d Huez či Turmalet), na konci tréninku toho měli všichni plné zuby. Poslední trénink v pátek měl velice slabou účast, dorazilo pouze šest hráčů což je opravdu velice málo. Lehkým výklusem se hráči přesunuli z Březenecké do Spořic, kde byl na pořadu už lehčí trénink s míčem, z důvodu, že zítra nás čeká první přátelské utkání se Sokolem Březno.

Tento týden jsou tréninky v ÚTERÝ, VE STŘEDU A V PÁTEK, sraz v 17:45 HOD. na 13.ZŠ. Všechny tréninky budou kondiční a herní (práce s balónem po zátěži), kola ve středu nebudou, bude se normálně trénovat na hřišti 13.ZŠ.

ZNOVU APELUJINA VŠECHNY HRÁČE, ABY ZLEPŠILI TRÉNINKOVOU DOCHÁZKU.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook