Baník Březenecká - FC Chomutov SD 0:2

Kategorie: Přáteláky

Baník Březenecká - FC Chomutov SD 0:2Poslední přípravný zápas v letošní sezóně odehráli hráči Baníku na svém hřišti, soupeřem mu bylo mužstvo FK Chomutov starší dorost, který je momentálně na 8.místě divize sk. B. Trenéři měli před utkáni velice příjemné starosti, dorazila spousta kluků


Poslední přípravný zápas v letošní sezóně odehráli hráči Baníku na svém hřišti, soupeřem mu bylo mužstvo FK Chomutov starší dorost, který je momentálně na 8.místě divize sk. B. Trenéři měli před utkáni velice příjemné starosti, dorazila spousta kluků, trenéři nakombinovali sestavu z hráčů „A“ a „B“ mužstva. Na trávník vyběhla tato základní sestava Baníku: v brance P.Novotný, obrana zprava: K.Nosek, M.Sejček, D.Šlehofer a S.Recman. V záloze zprava: J.Hříbal, J.Kubeš a Martin Váňa, tříčlenný útok ve složení : J.Horváth, M.Farář a Honza Mišota. Silná lavička, která čekala na příležitost: M.Luxa, D.Butaš, Z.Kopta a M.Nezbeda. Bohužel, dres a trenky nezbyli na L.Beláka, M.Fořta, M.Črepa a J.Gintera. Hostující trenér J.Hovorka postavil tuto základní sestavu: v brance Antonín, obrana zprava Vávra,Pavlica,Hronek, Hovorka-záloha zprava Bauer,Janošík,Čáka,Holub (Wolhrab)- Vopat,Král. Utkání začalo výkopem domácích, dobře hrající hosté, mladí hráči Chomutova dobře napadali naší obranu a naše kombinace a přechod do útoku byli těžce vypracované. První vyloženou šanci si vypracoval J.Hříbal, ale trestuhodně zahodil. Hrál se rychlý fotbal, hosté rychlým pohybem a přesnými přihrávkami z nohy na nohu, hra se povětšinu odehrávala ve středu hřiště, první chybu vytváří naše obrana, když se snaží vystavit hosty do postavení mimo hry. Velice dobře vyhodnotil situaci hostující střední záložník Čáka a samostatně se dostává k brance P.Novotného, volí technickou střelu k tyčce a hosté se ujímají vedení 1:0. Ani po vstřelené úvodní brance se hra nemění soupeř je lepší na míči, druhou šanci Baníku zahazuje J.Horváth, když se samostatně pěkně uvolnil ve velkém vápně, obehrál dva hostující obránce, ale střela končí vedle tyčky. Druhou branku opět přidávají hosté, z 25 metrů se pěkně trefuje k tyčce Pavlica, byla to chyba P.Novotného, který střelu zcela podcenil a sám se divil, že míč skončil v síti. Do druhého poločasu nastupuje lavička Baníku, odstupuje Mart.Váňa, M.Farář, H.Mišota a K.Nosek. Druhý poločas už je z naší strany o hodně lepší, v průběhu poločasu jsme si vypracovali několik šancí, ale to zakončení. Hrálo se nahoru a dolu, což bylo pro obě mužstva velice fyzicky náročné, síly dřív došli soupeři, protže s přibývajícím časem jsme se dostávali do více a více šancí. Několik pěkných střel z střední události vyslal J.Kubeš a Z.Kopta, hostující brankař Antonín chytal velice spolehlivě. Jediná škoda je, že naše záloha pojala utkání vlažně, ne zcela si plnila obranné povinnosti a všechny útočné akce musela naše obrana hasit na 100 %, a úspěšně.

Trenér M.Váňa: Jsem rád za velkou účast hráčů, byl jsem velice-mile překvapen. Utkání jsme odehráli velice dobře, protože poslední vzájemný zápas skončil 1:5 pro Chomutov. Opět se v utkání ukázala naše největší slabina, když jsme si v zápase vypracovali 5-6 vyložených šancí, ale branka z nich nepadla. Utkání splnilo svůj účel, perfektní příprava na posledních pět kol, nikdo se nezranil a dobře se potrénovalo. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně a až do samého závěru jsme bojovali. Šanci ukázat svoji formu a kvalitu dostali naši tři mladíci, zejména výkonem M.Luxy jsem potěšen.Je vidět, že si proti stejně starým klům věří, doufám, že v tréninku nepoleví a všichni budou na sobě pracovat. Do konce podzimní části zbývají poslední pět kol a obě mužstva Baníku mají soutěž velice dobře rozehranou.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook