Baník Tour 2011 - poslední cesta do Meziboří

Kategorie: Mistr.zápasy

Baník Tour 2011 - poslední cesta do MeziboříVážení fanoušci Baníčku, uběhlo již několik let, co jste s námi oslavovali postup do 1.B. třídy, všichni víme, že oslavy byli veliké, pro někoho hodně náročné, někteří z nás přišli o vlasy či fousy, někteří zestárly, někteří omládly. Po dlouhé době hraje naše „A“ mužstvo o postup, o historický postup.


Vážení fanoušci Baníčku,

uběhlo již několik let, co jste s námi oslavovali postup do 1.B. třídy, všichni víme, že oslavy byli veliké, pro někoho hodně náročné, někteří z nás přišli o vlasy či fousy, někteří zestárly, někteří omládly. Po dlouhé době hraje naše „A“ mužstvo o postup, o historický postup.

Dovolte mi, abych vás pozval na utkání posledního kola sezony 2010/2011. Do posledního kola nastupujeme z 1. místa s náskokem 3 bodů a 9 gólů. Soupeřem nám je SFK Meziboří, které je momentálně na čtvrtém místě.  Baníček potřebuje k postupu sice jen remízu, ale samozřejmě vás budeme chtít potěšit vítězstvím. Je to poslední zápas a proto budeme rádi, když přijdete (přijedete) v hojném počtu nás podpořit a ukážete, že máme velký fanklub.

Utkání se hraje v neděli  19.6.2011 od 17:00 hod. v Meziboří. Odjezd autobusu Baník Tour je v 15:30 hod. od Penny na Březenecké, přijděte všichni včas, protože kapacita je omezená. Cena místenky je 30 KČ – muži, ženy a děti zdarma.

Jeden za všechny, všichni za Baník

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook