Baník Vysoká Pec - Baník Březenecká 1:7

Kategorie: Přáteláky

Hráči Baníku po nešťastné porážce ve Spořicích hráli přátelské utkání ve Vysoké Peci s nově tvořícím mužstvem místního Baníku. Trenér Milan Váňa pozval k utkání všechny hráče Baníku


Hráči Baníku po nešťastné porážce ve Spořicích hráli přátelské utkání ve Vysoké Peci s nově tvořícím mužstvem místního Baníku. Trenér Milan Váňa pozval k utkání všechny hráče Baníku, hráče „A“ i „B“ mužstva. Ne všichni byli zodpovědný, přesto se k zápasu sešlo čtrnáct hráčů. Po domluvě s domácím trenérem a rozhodčím Valentou se střídalo hokejovým způsobem. Nastoupila tato základní jedenáctka: v brance Novotný, obrana zprava: M.Farář, Z.Kopta, D.Šlehofer a S.Recman. Tříčlenná záloha ve složení: J.Hříbal, M.Črep a J.Kubeš, v útoku M.Špicar, D.Hříbal a Marcel Váňa. Na lavičce připraveni M.Nezbeda, J.Ginter a V.Burda. Utkání začalo ihned nápor, první akce byli takové oťukávací, domácí Vysoká Pec se snaží od úvodu hrát otevřený fotbal a na to doplácí. V 3min. se po levé straně prohnal jako vítr M.Špicar, centrem nachází Marc.Váňu, který po zpracování zakončuje k pravé tyčce. Domácí se ani nestačili pořádně rozkoukat a padá druhá branka. Na pravé staně dobře zakombinuje dvojce J.Hříbal-Farář, prvně jmenovaný centruje na zadní tyč, kde je nepokrytý M.Špicara a ten hlavou zvyšuje na 2:0. Až v 19.min. chybuje obrana Březenecký, špatně pokrytá pravá strana a domácí 10 snižuje na 2:1. Pak přichází pětiminutovka Baníku Březenecká, domácí jsou jako na kolotoči, padí rychle za sebou tři branky. Nejdříve v 23.min. dobře zpracuje míč Šlehofer, samostatně se dostane až na velké vápno domácích, tam přihrává na Kubeše, který dává branku. O minutu později se akce opakuje, Kubeš přihrává na nepokrytého Burdu a ten zvyšuje na 4:1. Další rychlá akce přichází ihned po domácí rozehrávce, k míči se dostává Špicar, který levou nohou prostřeluje domácího brankaře Novýho. Poslední branka v prvním poločase padá v 29.min. D.Hříbal nachází opět Špicara, a ten střílí svoji třetí branku. Do druhé půle vstoupili domácí velicee opatrně, obrana zatáhly až na velké vápno a hrají na brejky. Taktika jim vychází, protože Březenecká se nemůže střelecky prosadit, měla spoustu pěkných akcí na jeden dotek, jenže domácí podržel brankař Nový, který chytil min pět tutovek. Až v 55.min. se prosazuje z hranice velkého vápna Marc. Váňa a zvyšuje na konečných 7:1. Po celý zápas měli míč na svých kopačkách hráči Březenecké, domácí si vypracovali dvě šance, jednu proměnili.

Trenér Milan Váňa hodnotí přípravné utkání takto: Utkání dopadlo tak jak jsme si naplánovali, v utkání jsme si chtěli vyzkoušen nové modelové situace, které nacvičujeme na trénincích. Utkání splnilo účel, dobře jsme si zastříleli, nikdo se nezranil. Jsem spokojený i s dobrou účastí hráčů „A“ mužstva, kteří se dostavili. Naopak mne zklamal přístup hráčů béčka, kteří se nedostavili, tedy až na M.Črepa a J.Gintera. Všichni hráči měli k utkání dobrý přístup, kdybychom nestřídali hokejovým způsobem skončilo by utkání asi vyšším rozdílem. Trénink je v pátek na hřišti, sraz v 17:45 hod., všichni hráči Baníku ať se dostaví, bude oznámena nominace na sobotní utkání béčka na Statkách a nedělí doma s Žatcem B.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook