Citroen Cup 2010

Kategorie: Informace

V sobotu 7.8. hráči Baníku Březenecká odjeli na turnaj do Sedlece u Karlových Varů. Místní fotbalový klub KSNP organizuje již 6. ročník Citroen Cup. Protože měli hřiště pod vodou


V sobotu 7.8. hráči Baníku Březenecká odjeli na turnaj do Sedlece u Karlových Varů. Místní fotbalový klub KSNP organizuje již 6. ročník Citroen Cup. Protože měli hřiště pod vodou, turnaj se odehrál na umělé trávě, kde se hrálo dle pravidel futsalu. Hráči Baníku se rozdělili na dvě mužstva a hurá na futbal. Za „A“ mužstvo hráli: v brance P.Novotný, M.Nezbeda, Z.Kopta, D.Šlehofer, L.Berthold, M.Špicar a D.Butaš. Za „B“ mužstvo hráli: v brance M.Kombrza, J.Hříbal, M.Sejček,  J.Horváth, V.Burda a M.Majer. Ve skupině A hrálo mužstvo „A“, kde si nejdříve poradilo s domácím mužstvem „B“ Sedlece a po dramatickém průběhu zvítězilo 1:0. V dalším utkání porazilo mužstvo z Ukrajiny ( Červenograd) 2:0. Poslední utkání bylo nejdůležitější, nesmíme prohrát s místním Bacardi 2. Po dobrém výkonu vítězíme 3:1 a postupujeme z prvního místa do finále. Zato B skupina byla daleko více vyrovnaná. Baníkovské „B“ v prvním zápase remizuje s „A“ Sedlecem 2:2, v druhém utkání jednoznačně porážíme Bacardi 1 3:0. V třetím zápase porážíme SFR (sportovní federace Rómů ČR) po dobrém výkonu 2:1 a dostáváme se do finále. Ve finále se utkala obě mužstva Baníku, hrál se výborný fotbal, do rychlého vedení se dostalo „A“ mužstvo, po chybách brankaře Kombrzi vedou 3:0, jenže béčko se nevzdalo a rychle snížilo na 3:2. V závěru už béčko neměli síly na obrat a ještě další dvě branky inkasovali. Zasloužením vítězem je „A“ mužstvo, který vyhráli všechny zápasy na turnaji.

Fotbalový turnaj hodnotí předseda TJ Marek Nezbeda: Z počátku jsme byli všichni velice zklamaný, že se nehraje na velkém travnatém hřišti. Turnaj byl dobře organizovaný a měl také dobrou úroveň, obě mužstva Baníku Březenecká hrála výborně, po dobrých výkonech se dostala do finále. Výborný dojem na mne udělali domácí organizátoři, kteří v průběhu roku pořádají několik fotbalových či futsalových turnajů, jejich mládež jezdí v létě po celé Evropě po turnajích. Nesmím zapomenout, že každoročně na místním stadiónu hraje stará garda Bayernu Mnichov. Určitě rádi navážeme další spolupráci s místním fotbalovým klubem TJ KSNP Sedlec.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook