Domácí vysoká prohra přípravek

Kategorie: Mistr. zápasy, Mistr.zápasy

Domácí vysoká prohra přípravekV neděli jsme odehráli další utkání Okresního přeboru ml. přípravek s favoritem soutěže, s mužstvem VČSA Ervěnice. Po slibném začátku a první velkou golovou šanci neproměnil dosud nejlepší náš střelec Dominik Rimanovský za stavu 0 : 0, hosté převzali veškerou iniciativu a po poločase jsme prohrávali

V neděli jsme odehráli další utkání Okresního přeboru ml. přípravek  s favoritem soutěže, s mužstvem VČSA Ervěnice. Po slibném začátku a první velkou golovou šanci neproměnil dosud nejlepší náš střelec Dominik Rimanovský za stavu 0 : 0, hosté převzali veškerou iniciativu a po poločase jsme prohrávali 0 :8, celkově 0 : 12. V celkové tabulce OP jsme na pátem místě se ziskem 7 bodů a stále aktivním skóre 25 : 20. Sestava v brance - výborný David Doležal, který zachránil to, že skóre skončilo pouze 0 : 12, v obraně Radek Jenček, Daniel Fisher, Vojtěch Heuschneider, Petr Mušál, Jirka Boháček v útoku se střídali Dominik Rimanovský, Jakub Kovár, který patřil mezi nejlepší útočníky v zápase, Dominik Husa, Matěj Růžička, Jakub Novák. Vedoucím mužstva Ing. Milan Boháček, mužstvo v zápase vedl Zdeněk Šťastný.
Příští utkání zajíždíme na hřiště 1.SK Jirkov na hřiště do Březence, doufám, že ztracené body přivezeme zpět, sportu a fotbalu zvlášť,zdar, zdar,zdar.