Konečná tabulka 1.B. třída - sezóna 2010/11

Kategorie: Mistr.zápasy

Konečná tabulka 1.B. třída - sezóna 2010/11Historický postup Baníku v číslech, tabulky doma - venku, všechny výsledky mužstev v sezóně 2010/11.


TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)

1. Bř.Chomutov 26 16 8 2 78: 31 56 ( 17)

2. Postoloprty 26 17 4 5 76: 37 55 ( 16)

3. Louny B 26 15 4 7 50: 36 49 ( 10)

4. Černovice 26 13 5 8 47: 41 44 ( 5)

5. Meziboří 26 14 1 11 47: 41 43 ( 4)

6. Údlice 26 13 2 11 54: 44 41 ( 2)

7. SKP Kadaň 26 13 1 12 61: 55 40 ( 1)

8. Spořice B 26 12 4 10 48: 49 40 ( 1)

9. Tuchořice 26 10 4 12 33: 45 34 ( -5)

10. Černčice 26 8 8 10 43: 41 32 ( -7)

11. Žatec B 26 8 6 12 64: 67 30 ( -9)

12. Lenešice 26 7 3 16 42: 67 24 (-15)

13. H.Jiřetín B 26 4 5 17 41: 74 17 (-22)

14. Blažim 26 3 3 20 26: 82 12 (-27)



TABULKA DOMA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body

1. Bř.Chomutov 13 10 2 1 49: 15 32

2. Postoloprty 13 10 2 1 46: 10 32

3. Spořice B 13 9 2 2 32: 15 29

4. Louny B 13 9 1 3 30: 14 28

5. Údlice 13 9 0 4 34: 21 27

6. Černovice 13 8 2 3 33: 19 26

7. Žatec B 13 7 4 2 39: 25 25

8. SKP Kadaň 13 7 1 5 34: 25 22

9. Meziboří 13 7 1 5 19: 14 22

10. Černčice 13 6 4 3 26: 10 22

11. Lenešice 13 6 1 6 30: 30 19

12. Tuchořice 13 5 3 5 15: 20 18

13. H.Jiřetín B 13 3 4 6 25: 26 13

14. Blažim 13 3 2 8 18: 36 11



TABULKA VENKU
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body

1. Bř.Chomutov 13 6 6 1 29: 16 24

2. Postoloprty 13 7 2 4 30: 27 23

3. Louny B 13 6 3 4 20: 22 21

4. Meziboří 13 7 0 6 28: 27 21

5. SKP Kadaň 13 6 0 7 27: 30 18

6. Černovice 13 5 3 5 14: 22 18

7. Tuchořice 13 5 1 7 18: 25 16

8. Údlice 13 4 2 7 20: 23 14

9. Spořice B 13 3 2 8 16: 34 11

10. Černčice 13 2 4 7 17: 31 10

11. Žatec B 13 1 2 10 25: 42 5

12. Lenešice 13 1 2 10 12: 37 5

13. H.Jiřetín B 13 1 1 11 16: 48 4

14. Blažim 13 0 1 12 8: 46 1



KŘÍŽOVÁ TABULKA


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

1. H.Jiřetín B --- 1:3 1:1 3:0 0:0 0:0 1:3 7:0 3:6 0:3 4:3 1:2 3:4 1:1

2. Meziboří 1:0 --- 0:1 4:2 0:1 2:0 2:0 4:3 0:1 2:1 1:2 1:1 2:1 0:1

3. Spořice B 3:1 2:1 --- 4:3 4:1 4:1 3:0 3:0 0:1 2:1 3:4 2:0 1:1 1:1

4. Žatec B 5:1 4:3 2:0 --- 2:1 3:3 6:0 2:2 1:3 2:2 1:6 2:2 4:1 5:1

5. Louny B 4:1 1:2 4:1 2:1 --- 2:1 4:1 2:0 2:0 2:3 0:2 1:1 4:0 2:1

6. Černčice 3:0 2:1 0:0 3:1 0:2 --- 1:1 7:0 0:0 0:1 3:2 1:1 0:1 6:0

7. Lenešice 6:1 0:1 1:3 3:3 5:2 5:2 --- 2:1 1:0 1:6 2:0 0:4 4:6 0:1

8. Blažim 2:6 3:4 3:2 1:6 0:1 0:3 1:0 --- 1:3 0:0 3:2 2:2 1:5 1:2

9. Tuchořice 2:0 0:3 2:0 1:1 3:4 1:1 1:0 3:2 --- 2:1 0:3 0:3 0:2 0:0

10. Údlice 5:3 3:1 1:2 5:1 2:3 6:1 3:1 2:0 3:2 --- 0:1 0:4 2:1 2:1

11. SKP Kadaň 3:0 1:2 5:2 3:1 0:3 3:0 3:3 3:0 3:1 3:2 --- 1:3 4:5 2:3

12. Bř.Chomutov 12:2 4:6 3:1 4:2 1:1 1:0 3:1 6:0 7:0 2:0 4:1 --- 1:1 1:0

13. Postoloprty 1:0 3:0 9:1 5:1 4:0 1:1 6:0 4:0 3:1 3:0 3:1 3:3 --- 1:2

14. Černovice 1:1 3:1 3:2 4:3 1:1 3:4 3:2 1:0 1:0 4:0 6:0 2:3 1:2 ---
facebook
facebook
facebook
facebook