Lednové bilancování zimní přípravy 2011

Kategorie: Informace

Lednové bilancování zimní přípravy 2011Už 4.ledna 2011 se scházejí hráči Baníku Březenecká k prvnímu tréninku, hned v úvodu je představen nový assistent u "A" mužstva bývalý hráč Marek Nezbeda - čerstvý držitel trenérské licence B UEFA. Pak hlavní trenér Milan Váňa řekne další organizační informace a hurá na první výklus, trenink je ukončeny několika hry s míčem. Na úvod docházka i kvalita treninku výborná.

Už 4.ledna 2011 se scházejí hráči Baníku Březenecká k prvnímu tréninku, hned v úvodu je představen nový assistent u "A" mužstva bývalý hráč Marek Nezbeda - čerstvý držitel trenérské licence B UEFA. Pak hlavní trenér Milan Váňa řekne další organizační informace a hurá na první výklus, trenink je ukončeny několika hry s míčem. Na úvod docházka i kvalita treninku výborná. Jen tak dál, říkájí si všichni tři trenéři. Oproti loňské přípravě došlo k několika změnám, nekvalitní a neustále neupravé hřiště na Cihlářské jsme vyměnili za umělou trávu v jirkově, tělocvičnu na Moráni a v rámci přípravy budeme hrát na turnaji CIRUS CUP v Postoloprtech. Na druhý trenink na umělku dorazilo sedmnáct lidí, další treninky byli s účastí slabší a slabší. První přípravné utkání odehráváme na  umělé trávě se silným mužstvem SK Strupčice. Od úvodu taháme za slabší konec, hosté nás pohybem, přesnou kombinací dostávají do úzkých. Druhý poločas už byl více vyrovnaný, přesto v závěru třikrát po sobě inkasujeme. Po zásluze prohráváme vysoko 8:0. Druhé utkání je už výsledkově lepší, přesto trenéři jsou s předvedenou hrou nespokojeni. Sice porážíme silně omlazené mužstvo FK Chomutov str.dorost 5:4, ale těch chyb v rozehrávce a ve střelbě. Ke třetímu přípravnému utkání zajíždíme do Mostu, na umělé trávě hrajeme S FK Havraň. Hra 7:7 má dobré tempo, do půlky ještě domácím stačíme v tempu, v druhém poločase zcela odpadáme a prohráváme vysoko 9:15. Další díl o přípravě bude až v únoru.