Memoriál L.Vrabce 2009

Kategorie: Memorial L.Vrabce

Memoriál L.Vrabce 2009Rok se sešel s rokem a hráči, funkcionáři a přátelé našeho Baníčku se sešli 27.prosince 2009 v hale na Březenecké. Ano hrál se tradiční turnaj Memoriál L.Vrabce, který pořádá TJ Baník Březenecká o.s. V 14. ročníku se představily tyto mužstva: „A“ mužstvo Baníku


Rok se sešel s rokem a hráči, funkcionáři a přátelé našeho Baníčku se sešli 27.prosince 2009 v hale na Březenecké. Ano hrál se tradiční turnaj Memoriál L.Vrabce, který  pořádá TJ Baník Březenecká o.s. V 14. ročníku se představily tyto mužstva:  „A“ mužstvo Baníku ( opět silné mužstvo posílené o nové tváře Baníku, po loňském fiasku silně motivováni),  „B“ mužstvo Baníku ( tradiční mužstvo bylo letos oslabeno o střeleckou ikonu K.Myšičku) , Sešlost J.Štroufa ( silné mužstvo, které každý rok útočí na příčky nejvyšší),  Forever Young ( došlo k přejmenování z NAD 40 LET, obhájce loňské vítězství), Tatran Albrechtice ( mužstvo bývalého mužstva z Albrechtic, opět posíleno o hráče FC Chomutov) a   Dorost Baníku ( mladé mužstvo dorostenců Baníku, kteří přicházejí sbírat potřebné zkušenosti).  Za účasti kapitánů mužstev proběhlo rozlosování a samotná sálová kopaná mohla začít. Všechna mužstva předváděla nadstandardní výkony, nejlépe však zahráli hráči A mužstva, po celý turnaj praktikovali  moderní celoplošný fotbal. V sestavě vítězů hráli: v brance neprůstřelný Míša Kombrza, 1 ofenzivní lajna: Dušan Holub, Martin Farář, Simon Recman a Jirka Kubeš. Druhá checking lajn ve složení Martin Valášek, Jirka Hříbal, Jan Belák a Vašek Burda. Na lavičce pod neustálým hecováním je dirigoval head coach Milan Váňa.  V turnaji hráli také dobře hráči Sešlosti, mužstvo praktikovalo totální ofenzivní fotbal, prý na oko všech přítomných diváků. Jenže v rozhodujícím utkání proti A mužstvu doplatili na neproměňování šancí a následně z protiútoků branky dostávali. Manažer a majitel v jedné osobě sir Honza opět nedovedl silné mužstvo na vrchol a v útrobách stadionu zazněli hlasy na jeho rezignaci. Na třetím místě skončilo mužstvo Tatranu Albrechtice. Mužstvo mělo dobrou defenzívu, ve svém středu však neměli elitního střelce, který by proměňoval šance. Na čtvrtém místě skončilo mužstvo nad 40 let, které se přejmenovalo na FOREVER YOUNG, věčně mladý. No nevím jestly  mladý, ale jako loňský obhájce hodně slevili z výkonů. Že by na hráče dolehlo zestárnutí o jeden rok, či štědrá (po)vánoční tabule.  Na pátém místě skončilo „B“ mužstvo, které se muselo po celý turnaj obejít o svého elitního střelce Karla Myšičku. Mužstvo podávalo hodně nevyrovnané výkony, protože dokázalo porazit vítěze a zároveň prohrát vysoko se Sešlostí 10:0. Poslední místo opět obsadili naši nadějní dorostenci. Jako každoročně sbírají zkušenosti s futsalovou kopanou, opět v turnaji doplatili na slabší ovládání míče a hlavně, že nehrají dostatečně kolektivně. Velké poděkovaní patří hlavnímu pořadateli P.Fořtovi a P.Patrochovi a hl. rozhodčímu L.Močkovi.

Po 16 h došlo na vyhlášení cen ve SPORT BARU GALAXIE.  Nejlepším brankářem byl po zásluze odměněn Míša Kombrza (A mužstvo), kopýtko turnaje Martin Farář (A mužstvo)- nejkrásnější cena v podání 1L plnotučného mléka, nejlepší střelec Vašek Holub (Sešlost), nejmladší hráč Aleš Veselý (Dorost), nejstarší hráč Míra Ptáček (Albrechtice), umělecký dojem Štěpán Němec (Forever young).

Následně náš jednatel  ŠTEFI odstartoval nekontrolovatelnou pitku, která neměla dlouhého trvání….více na DVD, protože co tam někteří naši kamarádi předváděli radši nekomentovat.

KONEČNÁ TABULKA MEMORIALU L.VRABCE 2009
1. "A" mužstvo Baníku 16:2 12
2. Sešlost J.Štroufa 28:9 12
3. SG Albrechtice 14:7 9
4. Forever Young ( nad 40 let) 10:15 6
5. "B" mužstvo Baníku 6:19 6
6. dorost Baníku 4:26 0
INDIVIDUALNI CENY
umělecký dojem Štěpán Němec - Forever Young
nejlepší střelec Vašek Němec - 9 branke Sešlost
nejlepší brankář Michal Kombrza - "A" mužstvo
nejmladší hráš Aleš Veselý - dorost
nejstarší hráč Míra ptáček - SG Albrechtice
kopýtko turnaje Martin Farář - "A" mužstvo

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook