Pro sponzory

Vážený obchodní partneři

TJ Baník Březenecká Chomutov je občanské sdružení, řádně registrované u Ministrestva vnitra ČR pod č..j. VSC/1-17 598/93-R, jsme  účastníci I.B třídy v Ústeckém kraji a momentálně se nachází na I. Místě po podzimní části soutěže.

Nabízíme svým potenciálním obchodním partnerům zdarma poskytnutí využitelné plochy pro reklamní účely v prostorách areálu TJ Baník Březenecká. Dále nabízíme využití reklamy formou vizitky ve fotbalovém zpravodaji, vydávaném při každém mistrovském zápase, či využitelné prostory na domácí a venkovní sadě dresů a teplákových soupravách tělovýchovné jednoty.

Dále všem partnerům nabízíme zdarma pronájem našich sportovišť, pro sportovní či rekreační aktivitu  všech zaměstnavatelů a zaměstnanců. Každoročně a pravidelně jsou organizována   sportovní či kulturní akce (Memoriál L.Vrabce, Reprezetační ples Baníku, Dětský den, Mikulášská besídka, Dětský karneval masek apod.). Všichni obchodní  partneři jsou k těmto akcí srdečně zváni.

Veškeré získané finanční prostředky  jsou investovány do rekonstrukce sportovního areálu, na přípravu projetku výchovy mládežnických oddílů,  na údržbu kvalitního trávníku, na nákup sportovních potřeb a  provoz Tělovýchovné jednoty. Jako amatérský klub neposkytuje tělovýchovná jednota získané finanční prostředky pro finanční ohodnocení hráčů  !

 

Mandátní smlouva o reklamní činnosti (vzor) - minimální finanční částka je 1 Kč, lze odepsat z daní

nabízíme:     -     reklamní panel na fotbalovém hřišti o velikosti (2x1 m)+ náklady na výrobu (cca 2500 Kč),

-     reklamní prostor na internetových stránkách či na fotbalovém zpravodaji Baník

 

Darovací smlouva (vzor) - minimální částka je 2000 Kč a je určena na konkrétní věc (např. peněžní prostředek na nákup odměn pro děti na Dětský den)

V případě vážného zájmu prosím kontaktuje pověřenou osobu za jednání v oblasti marketingu či osobu pověřenou jednat za celý klub.Budeme se těšit na případnou vzájemnou kooperaci.

 

S pozdravem Ing. Milan Štefanov - jednatel občanského sdružení

 

Věříme, že v budoucnu budeme pevnými obchodními přáteli.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook