První mistrák mládeže Baníku po x letech

Kategorie: Mistr. zápasy, Mistr.zápasy

První mistrák mládeže Baníku  po x letechA je to tady, po dlouhých letech se opět podařilo obnovit mládež Baníku Březenecká. K prvnímu mistrovskému utkání zajíždí naše přípravka k těžkému soupeři, hrajeme s „A“ mužstvem FK Kadaň.


 

A je to tady, po dlouhých letech se opět podařilo obnovit mládež Baníku Březenecká.  K prvnímu mistrovskému utkání zajíždí naše přípravka k těžkému soupeři, hrajeme s „A“ mužstvem FK Kadaň.

Hráčský kádr i realizační tým se skládal za pochodu, přesto jsme na travnatém hřišti viděli dobře fungující a organizované mužstvo Baníku. Na hřiště vyběhlo celkem deset kluků: v brance David Doležal, ve hře: Dominik Rýmanovský, Martin Pöschl, Tomáš Korous, Ladislav Sekanina, Jiří Boháček, Dominik Husa, Jakub Novák, Daniel Fischer a Petr Mulač. O jejich pravidelné střídání se staral Z.Šťastný a M.Nezbeda . Od úvodu zápasu se hrál pohledný fotbal, domácí kluci FK byli techničtější , naši špunti zase bojovali o každý míč jako lvy. Právě naše touha Všem ukázat, že jsme dobří nás dostala do vedení, když pěkně k tyčce se trefil Dominik Rýmanovský. Po obdržené brance domácí ještě v úsilí přidali a bylo jen otázkou času, kdy se jim podaří vyrovnat. Několik vynikajících zákroků předvedl brankář Baníku David Doležal. Přesto se jim podařilo vyrovnat. Nápor domácích opadl a do hry jsme se začali dostávat I mi, po rychlém průniku a dravosti jsme vstřelili opět branku, trefil se Dominik Rýmanovský. Domácí opět přidali a na druhý pokus překonali našeho brankaře. Bylo jen otázkou času, kolik branek padne do naší sítě.  Do konce poločasu však střílíme ještě jednu branku, po chybě domácí obrany se k míči dostává opět D.Rýmanovský, slabší střela k tyčce končí v brance.

V druhém poločase nás domácí přehrávali, několikrát proběhla i pěkná přihrávka či uvolnění. Vyrovnání přichází rychle, technická střela k tyčce a domácí srovnávají na 3:3. Na další branku nemusíme dlouho čekat, protože další akce domácích končí závarem, ve skrumáži se nejlépe orientuje domácí útočník a FK Kadaň vede 4:3. Další šance chytá náš brankař, trestný kop konečky prstů vytahuje na břevno. My se pokoušíme o rychlé brejky, z jednoho z nich střílíme branku, autorem je Martin Pöschl. Všichni se radujeme a čekáme na konečný hvizd rozhodčího, protože remíza v Kadani by byla senzační. A povedlo se. Ještě dochází k penaltovému rozstřelu, v kterém jsme úspěšnější. Branku střílí Dominik Husa a Kuba Novák, všechny střely chytá  D.Doležal. Všichni kluci zaslouží velikou pochvalu, příkladně bojovali, do hry daly vše, za což byly odměněny dlouhým potleskem všech diváků.

Dále bych chtěl poděkovat všem rodičům za úžasnou podporu v zápase. Ono není důležité pokaždé zvítězit či vstřelit branku, důležitější je aby všichni děti odcházeli ze hřiště plné dojmů, zážitků a radosti ze hry. Aby se těšili na další trénink či utkání. Ještě jednou děkuji…

 

další foto z utkání na facebook Baníku Březenecká ....

Komentáře rss


avatar,- odpovědět trvalý odkaz
Držím palce . 1

facebook
facebook
facebook
facebook