Rozhovor s Martinem Farářem

Kategorie: Rozhovory

Po prvním odehraném kole, nám poskytl rozhovor dlouholetý hráč Baníku - Martin Farář. Nesmíme zapomenout, že je to dochovanec fotbalové akademie Baníku, za "A" mužstvo hraje od roku 2005. Premiéru v dresu Baníku si odbyl 1.kole (ročník 2005/06 - okresní přebor)


1. Kde jsi Martine fotbalově vyrůstal a jak jsi se dostal na Baník ?

Tak vyrůstal jsem odmalička na Baníku a k fotbalu mě dostal můj táta, který se přátelil s lidmi,kteří za Baník hráli.

2. Na baníku jsi odehrál už několik sezón, v mladém mužstvu patříš mezi "mazáky". Jak by jsi ohodnotil poslední umístění Baníku ( myslím tím, že jsme několikrát hráli o sestup, loni až do poslední chvíle o postup, který nevyšel)

Myslím si, že to bylo velké překvapení a spíše s námi nikdo nepočítal. Byli jsme tak nějak podceňovaným týmem,který hrál každý rok o padáka,ale díky posilám a trenérským rošádám jsme se dostali na naše zatím nejlepší místo v historii.

3. Jaká byla letní příprava na další fotbalovou sezónu 2010-11?

Příprava byla tvrdá a vesměs jsem si jí užíval. Až na některé šrámy a menší zranění jsem s ní maximálně spokojený. Neříkám, že by nemohla být příští rok ještě lepší;-)

4. Co říkáš na kádr "A" mužstva ? Kde si myslíš , že má kádr slabiny a kde má přednosti, kde je zapotřebí posílit.

Tým A mužstva dostál za dva roky radikálního řezu. Mužstvo hodně omladilo. A to bych zařadil do té slabiny,která se ale může hned změnit na velkou výhodu,až si na sebe tým zvykne a nabere zkušenosti. Sešla se na Baníku výborná parta a to je určitě velká přednost. Když budeme makat, tak si myslím, že posily nejsou zapotřebí. Mladých kluků tu máme dost a ti až fotbalově dorostou,tak tu mezeru zaplní.

5. Co by jsi okamžitě na Baníku změnil, kyd jsi měl kouzelný prsten arabely ?

Kouzelný prsten by nebyl zapotřebí,ale určitě by jsi přál každý Baníkovec svoje vlastní hřiště.Takže bych si přál nějaký pozemek na vybudování hezkého areálu. Kde by to naše mládí mohlo vyrůstat.

6. Tvoje silné a slabé fotbalové stránky ?


Sám sebe nedokáži posoudit,ale určitě pokulhávám v technice. Silný jsem v běhání.

7. Jak jsi spokojený s novou rolí. Z čistokrevného zabijáka ve velkém vápně se z tebe stal ostrý bek ? Co té změně říkáš ?

Zabijákem jsem ve vápně nikdy nebyl a spíše jsem se toho vápna bál. Samozřejmě tu změnu beru s nadhledem. Trenér zkouší nějaké varianty a já jsem se zrovna do té koncepce hodil,tak mě tam zkusil. Na jakémkoliv místě musíš prostě odevzdat maximum a tak se snažím i hrát. Tenhle post nehraji poprvé, už jsem ho na Baničku hrál takže žádná novinka. Co se mi ještě snad nepodařilo,tak snad si jen zachytat v bráně.

8. Jak vysoké šance má Baník v této sezóně?


Myslím si, že to budeme mít velice těžké. Mužstva už nás tolik podceňovat nebudou a každé se na nás připraví. Je zapotřebí změnit styl hry a začít bavit diváky a hlavně se tím fotbalem musíme bavit mi. Doufám, že se na to trenéři připraví a nějaký ten systém do nás vtlučou. Nesmí se pořád obracet na to, že jsem fotbalisti a že to půjde samo!!!

9. Všichni víme, že dlouhodobě nemáš žádnou přítelkyni, lepší se dobré časy?

Ano tak spíše se mi dařili krátkodobé vztahy.Ale doufám, že už prožívám ty dobré časy a dál v nich pokračovat budu! Člověk nikdy neví co se stane,ale jsem teď za toho moje ho čumáčka rád:-* za nic bych ho nevyměnil.

10. Volné téma?

No comment

11. Jaké trávíš volný čas?


Tak moc toho volného času nemívám. Buď trénuji a nebo jsem v práci. Pokud se najde nějaká ta volná chvilka,tak je strávená se zlatem a nebo když ne s ním tak sportem. Rád si zahraji tenis a chodím rád na KLH Chomutov.

12. Sleduješ web Baník, co by jsi změnil, jak hodnotíš stránky?


Tak stránky se dají hodnotit jen pozitivně. Jen škoda, že se tam nepřidávají nové fotky z akcí a z fotbalu.

13. Na čem si nejvíce pochutnáš a co máš rád k pití?

Tak sám víš, že jídlem nepohrdnu. Nejvíce mi asi šmakuje svíčková. S pitím je to stejná pohádka. U toho asi nejvíce Captaina Morgana s colou. Ten mi teď chutná asi nejvíce.

14. tvůj sen či přání?


Tak sny moc nemívám,ale tak jako normální chlap bych chtěl být zajištění a mít hezkou rodinu a hlavně zdravou.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook