Rozlosování "A" mužstvo 2010/11 - podzim

Kategorie: Informace

Na aktivu technicko - sportovní komise Ústeckého fotbalové svazu byly rozlosovány krajské fotbalové soutěže pro ročník 2010/11. V 1.B. třídě skupiny ůCů došlo k několika změnám. Z okresu Most postoupilo


Na aktivu technicko - sportovní komise Ústeckého fotbalové svazu byly rozlosovány krajské fotbalové soutěže pro ročník 2010/11. V 1.B. třídě skupiny ůCů došlo k několika změnám. Z okresu Most postoupilo mužstvo SFK Meziboří, z Chomutovského okresu Sokol Spořice B, z Lounska FK Blažim, sestup z 1.A. třídy postihl FK Postoloprty. Protože v C skupině bylo 15 mužstev, a v B skupině pouze 13, mužstvo FK Kulaci havraň byli přeřazeni do B skupiny.

1. kolo 22.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0101 H.Jiřetín B Černovice 22.08. 17:00 NE

A3C0102 Meziboří Postoloprty 22.08. 10:30 NE

A3C0103 Spořice B Bř.Chomutov 22.08. 17:00 NE

A3C0104 Žatec B SKP Kadaň 21.08. 17:00 SO Libočany

A3C0105 Louny B Údlice 21.08. 17:00 SO cyklist.stadion

A3C0106 Černčice Tuchořice 22.08. 17:00 NE

A3C0107 Lenešice Blažim 21.08. 17:00 SO



2. kolo 29.08.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0201 Černovice Blažim 28.08. 17:00 SO

A3C0202 Tuchořice Lenešice 28.08. 17:00 SO

A3C0203 Údlice Černčice 28.08. 17:00 SO

A3C0204 SKP Kadaň Louny B 28.08. 17:00 SO Úhošťany

A3C0205 Bř.Chomutov Žatec B 28.08. 17:00 SO Staré Spořice

A3C0206 Postoloprty Spořice B 28.08. 14:00 SO

A3C0207 H.Jiřetín B Meziboří 29.08. 17:00 NE

3. kolo 05.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0301 Meziboří Černovice 05.09. 10:30 NE

A3C0302 Spořice B H.Jiřetín B 05.09. 17:00 NE

A3C0303 Žatec B Postoloprty 04.09. 17:00 SO Libočany

A3C0304 Louny B Bř.Chomutov 05.09. 17:00 NE cyklist.stadion

A3C0305 Černčice SKP Kadaň 05.09. 17:00 NE

A3C0306 Lenešice Údlice 04.09. 17:00 SO

A3C0307 Blažim Tuchořice 04.09. 17:00 SO

4. kolo 12.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0401 Černovice Tuchořice 11.09. 17:00 SO

A3C0402 Údlice Blažim 11.09. 17:00 SO

A3C0403 SKP Kadaň Lenešice 11.09. 17:00 SO Úhošťany

A3C0404 Bř.Chomutov Černčice 11.09. 17:00 SO Staré Spořice

A3C0405 Postoloprty Louny B 11.09. 14:00 SO

A3C0406 H.Jiřetín B Žatec B 12.09. 17:00 NE

A3C0407 Meziboří Spořice B 12.09. 10:30 NE

5. kolo 19.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0501 Spořice B Černovice 19.09. 16:30 NE

A3C0502 Žatec B Meziboří 18.09. 16:30 SO Libočany

A3C0503 Louny B H.Jiřetín B 19.09. 16:30 NE cyklist.stadion

A3C0504 Černčice Postoloprty 19.09. 16:30 NE

A3C0505 Lenešice Bř.Chomutov 18.09. 16:30 SO

A3C0506 Blažim SKP Kadaň 18.09. 16:30 SO

A3C0507 Tuchořice Údlice 18.09. 16:30 SO

6. kolo 26.09.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0601 Černovice Údlice 25.09. 16:30 SO

A3C0602 SKP Kadaň Tuchořice 25.09. 16:30 SO Úhošťany

A3C0603 Bř.Chomutov Blažim 25.09. 16:30 SO Staré Spořice

A3C0604 Postoloprty Lenešice 25.09. 14:00 SO

A3C0605 H.Jiřetín B Černčice 26.09. 16:30 NE

A3C0606 Meziboří Louny B 26.09. 10:30 NE

A3C0607 Spořice B Žatec B 26.09. 16:30 NE

7. kolo 03.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0701 Žatec B Černovice 02.10. 16:00 SO Libočany

A3C0702 Louny B Spořice B 03.10. 16:00 NE cyklist.stadion

A3C0703 Černčice Meziboří 03.10. 16:00 NE

A3C0704 Lenešice H.Jiřetín B 02.10. 16:00 SO

A3C0705 Blažim Postoloprty 02.10. 16:00 SO

A3C0706 Tuchořice Bř.Chomutov 02.10. 16:00 SO

A3C0707 Údlice SKP Kadaň 02.10. 16:00 SO

8. kolo 10.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0801 Černovice SKP Kadaň 09.10. 16:00 SO

A3C0802 Bř.Chomutov Údlice 09.10. 16:00 SO Staré Spořice

A3C0803 Postoloprty Tuchořice 09.10. 14:00 SO

A3C0804 H.Jiřetín B Blažim 10.10. 16:00 NE

A3C0805 Meziboří Lenešice 10.10. 10:30 NE

A3C0806 Spořice B Černčice 10.10. 16:00 NE

A3C0807 Žatec B Louny B 09.10. 16:00 SO Libočany

9. kolo 17.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C0901 Louny B Černovice 17.10. 15:30 NE cyklist.stadion

A3C0902 Černčice Žatec B 17.10. 15:30 NE

A3C0903 Lenešice Spořice B 16.10. 15:30 SO

A3C0904 Blažim Meziboří 16.10. 15:30 SO

A3C0905 Tuchořice H.Jiřetín B 16.10. 15:30 SO

A3C0906 Údlice Postoloprty 16.10. 15:30 SO

A3C0907 SKP Kadaň Bř.Chomutov 16.10. 15:30 SO Úhošťany

10. kolo 24.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C1001 Černovice Bř.Chomutov 23.10. 15:30 SO

A3C1002 Postoloprty SKP Kadaň 23.10. 14:00 SO

A3C1003 H.Jiřetín B Údlice 24.10. 15:30 NE

A3C1004 Meziboří Tuchořice 24.10. 10:30 NE

A3C1005 Spořice B Blažim 24.10. 15:30 NE

A3C1006 Žatec B Lenešice 23.10. 15:30 SO Libočany

A3C1007 Louny B Černčice 24.10. 15:30 NE cyklist.stadion

11. kolo 31.10.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C1101 Černčice Černovice 31.10. 14:30 NE

A3C1102 Lenešice Louny B 30.10. 14:30 SO

A3C1103 Blažim Žatec B 30.10. 14:30 SO

A3C1104 Tuchořice Spořice B 30.10. 14:30 SO

A3C1105 Údlice Meziboří 30.10. 14:30 SO

A3C1106 SKP Kadaň H.Jiřetín B 30.10. 14:30 SO Úhošťany

A3C1107 Bř.Chomutov Postoloprty 30.10. 14:30 SO Staré Spořice

12. kolo 07.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C1201 Černovice Postoloprty 06.11. 14:00 SO

A3C1202 H.Jiřetín B Bř.Chomutov 07.11. 14:00 NE

A3C1203 Meziboří SKP Kadaň 07.11. 10:30 NE

A3C1204 Spořice B Údlice 07.11. 14:00 NE

A3C1205 Žatec B Tuchořice 06.11. 14:00 SO Libočany

A3C1206 Louny B Blažim 07.11. 14:00 NE cyklist.stadion

A3C1207 Černčice Lenešice 07.11. 14:00 NE

13. kolo 14.11.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště

A3C1301 Lenešice Černovice 13.11. 14:00 SO

A3C1302 Blažim Černčice 13.11. 14:00 SO

A3C1303 Tuchořice Louny B 13.11. 14:00 SO

A3C1304 Údlice Žatec B 13.11. 14:00 SO

A3C1305 SKP Kadaň Spořice B 13.11. 14:00 SO Úhošťany

A3C1306 Bř.Chomutov Meziboří 13.11. 14:00 SO Staré Spořice

A3C1307 Postoloprty H.Jiřetín B 13.11. 14:00 SO

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

facebook
facebook
facebook
facebook