Výhra nad FK Kadaň B 3:2

Kategorie: Mistr. zápasy, Mistr.zápasy

Výhra nad FK Kadaň B 3:2Po vydařené premiéře minulý týden, kdy jsme odvezli cenné body s Kadaně jsme očekávali další pěkné utkání naší přípravky. Na domácím stadionu hostíme opět mužstvo z Kadaně, tentokrát přijelo jejich béčko, které minulý týden prohrálo vysoko 1:19. Tak jako minule opět jsme měli dostatek dětí do utkání, trenér Z.Štastný postavil tuto základní sestavu:

Po vydařené premiéře minulý týden, kdy jsme odvezli cenné body s Kadaně jsme očekávali další pěkné utkání naší přípravky. Na domácím stadionu hostíme opět mužstvo z Kadaně, tentokrát přijelo jejich béčko, které minulý týden prohrálo vysoko 1:19. Tak jako minule opět jsme měli dostatek dětí do utkání, trenér Z.Štastný postavil tuto základní sestavu: v brance Jiří Boháček, v poli Hochschneider, Dominik Rýmanovský, Tomáš Korous, Ladislav Sekanina, Dominik Husa, Jakub Novák, a Petr Mulač. Od úvodu utkání se hrálo vyrovnané utkání, hra se přelévala od jedné branky k druhé, více příležitostí jsme si vypracovali mi, až únik a pěkné zakončení našeho střelce D.Rýmanovského nás poslalo do vedení. Z toho jsme se neradovali dlouho, zbytečně jsme inkasovali. Vůle po vítězství nás hnala do útoku a tak do poločasu střílíme opět branku, opět D.Rýmanovský. Druhý poločas byl opět vyrovnaný a všem hráčům patří velké poděkování za bojovnost na hřišti, hostům se podařilo opět vyrovnat. Jenže v baníkovském dresu válí kanonýr D.Rýmanovský, který opět na hřišti úřaduje a střílí vítězný třetí gól. Bilanci má úžasnou, dva zápasy, dva hattricky. Březenecká vyhrává 3:2 a připisuje si konečně vítězství v soutěži, v tabulce jsme po dvou kolech na třetím místě.

Pro další vítězství si jedeme za týden do Klášterce, prosím všechny fanoušky, přijeďte se podívat, protože naše přípravka nám Všem opravdu rozdává radost, na rozdíl od mužů Baníku, kterým se v soutěži moc nedaří.